Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Zaatakował swojego znajomego. Cios w plecy rozbitą butelką

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji zastosowany został wobec 40-letniego mieszkańca gminy Piszczac. Mężczyzna podejrzany jest o zaatakowanie swojego znajomego i zadanie mu ciosu rozbitą butelką. W chwili zatrzymania 40-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W ubiegłym tygodniu dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że na terenie parku w miejscowości Piszczac 57-letni mieszkaniec tej gminy został ugodzony w plecy rozbitą butelką. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przekazane przez pokrzywdzonego informacje wskazywały, że zaatakował go znajomy, z którym wcześniej przebywał w parku. Powodem miało być zwrócenie uwagi, że wziął alkohol nie będący jego własnością. Wówczas sprawca zaatakował pokrzywdzonego, bijąc go i szarpiąc. Kiedy pokrzywdzony upadł sprawca zadać miał cios zbitą butelką powodując obrażenia 57-latka.

Na miejsce skierowani zostali mundurowi, którzy ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie.

Okazało się, że jest to 40- letni mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych na terenie Piszczaca. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 40-latek został zatrzymany do wyjaśnienia, a sprawą zajęli się policjanci terespolskiego komisariatu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. Odpowiadał będzie za uszkodzenie ciała swojego znajomego.

Z uwagi na okoliczności sprawy Prokurator objął to postępowanie ściganiem z urzędu. Wobec 40-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama