Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Niebezpieczna kolizja w Dubicy Dolnej. Apelujemy o rozwagę

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Dubica Dolna. Za wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy busa. Po tym drugie auto uderzyło w drzewo. Do szpitala trafili kierowcy obydwu aut. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń ciała. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10:00 w miejscowości Dubica Dolna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota, 43-letnia mieszkanka gminy Wisznice na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Ford Transit. Po tym bus uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem kierował 24-letni mieszkaniec tej samej gminy. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierowcy pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama