Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej (film) (galeria)

"Każda droga ma swój koniec, ale koniec jest nowym początkiem", pod takim hasłem w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej odbyło się zakończenie roku szkolnego, podczas którego społeczności szkolnej towarzyszył prezydent Michał Litwiniuk. Dyrektor szkoły Małgorzata Bielecka podziękowała wszystkim za zaangażowanie podczas minionych miesięcy i życzyła uczniom udanych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do pewnych podsumowań, podziękowań i refleksji. Ten rok był bardzo intensywny, obfitował w wiele atrakcji i różne wydarzenia. Dwa turnusy rehabilitacyjne, wycieczki, festyn na Dzień Dziecka i kiermasze, podczas których uzyskaliśmy znaczne środki finansowe. To również inwestycje: monitoring wewnętrzny pozyskany dzięki środkom z budżetu Miasta Biała Podlaska, budowa boiska, która rusza w przyszłym tygodniu, projekt „Laboratoria przyszłości”, również projekt „Dostępna szkoła” z kwotą dofinansowania 1.800.000 zł i 400.000 zł z budżetu Miasta, dzięki któremu doposażymy placówkę i zmodernizujemy jej elementy: łazienki, podjazd, drzwi czy przedsionek. W wakacje zrealizujemy znaczącą modernizację głównego korytarza, zrobimy zasuwane drzwi odcinające korytarz od schodów. Krok po kroczku rozwijamy się – podsumowała dyrektor placówki Małgorzata Bielecka

W trakcie uroczystości miało miejsce pożegnanie nauczycieli: Katarzyny Bieleckiej, Moniki Ciok, Danuty Collins i Bożeny Lewtak, a także pożegnanie tegorocznych absolwentów: Anny Drewnowskiej, Krystiana Dmitrowicza, Dominiki Jasińskiej, Łukasza Romaniuka i Karoliny Skolimowskiej. 

Społeczności szkolnej tego dnia towarzyszyli: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, rzecznik Urzędu Miasta Biała Podlaska Gabriela Kuc-Stefaniuk, dyrektor Domu Dziecka w Komarnie Teresa Lewczuk, przewodnicząca Rady Rodziców oraz Prezes Stowarzyszenia Rodziców „Otwarte Serca” Marta Kudewicz. – Dziękuję za pracę, która owocowała powodzeniem w zmaganiu się z codziennymi trudnościami. Ogromne brawa i gratulacje za niesamowitą kreatywność, jesteście, jak mało które środowisko szkolne, mistrzami konstrukcji. Jako miejska społeczność jesteśmy z was dumni i bardzo wdzięczni za to, że jesteście i za to jak tę swoją misję wykonujecie – podkreślił prezydent Michał Litwiniuk.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Zakończenie roku w Zespole Szkół Specjalnych <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska / Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama