Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego

Wczoraj po godzinie 12.00 w miejscowości Roskosz, 85-latek kierujący samochodem osobowym marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:10 w miejscowości Roskosz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy motocykla podróżującego drogą wojewódzką.

Za kierownicą osobówki siedział 85-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, natomiast motocyklem marki Benelli kierował 43-letni mieszkaniec Białegostoku. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadków oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominając, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to tzw. ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, którzy narażeni są najbardziej na tragiczne skutki zdarzeń drogowych. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama