Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kodeń: XXVII Memoriał Stanisława Seheniuka w piłce siatkowej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 czerwca 2022
, godz. 10:00
Towarzystwo Przyjaciół Kodnia oraz wójt Jerzy Troć zapraszają na XXVII Memoriał Stanisława Seheniuka w piłce siatkowej, który odbędzie się 26 czerwca o godz. 10:00 na boisku sportowym "Sokół" przy Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu. Wydarzenie objął patronatem Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Celem imprezy jest uczczenie pamięci Stanisława Seheniuka – siatkarza, nauczyciela, zasłużonego działacza kultury fizycznej i sportu, a także popularyzacja siatkówki w środowisku lokalnym.

W wydarzeniu, którego współorganizatorami są Wójt Gminy Kodeń Jerzy Troć, Towarzystwo Przyjaciół Kodnia, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu, Zespół Placówek Oświatowych w Kodniu oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego – Kodeń, wezmą udział drużyny, które zgłoszą swój udział do dnia zawodów, tj. do 26 czerwca do godz. 9:50.

Na zwycięzców czekają dyplomy i puchary, organizatorzy przewidują również nagrody lub puchary dla najbardziej wartościowego zawodnika turnieju (MVP), najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz weterana Memoriału.

 

materiał: Jacek Malarski, Towarzystwo Przyjaciół Kodnia
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama