Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: II Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej (film) (galeria)

4 czerwca w hali IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Białej Podlaskiej odbył się II Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska.

Wydarzenie otworzyli: Aleksandra Dopierała, dyrektor IV Liceum im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej oraz prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, który objął wydarzenie swoim patronatem. – Za chwilę rozpocznie się ten zjawiskowy turniej w tej wyjątkowo prezentującej się dyscyplinie – gimnastyce artystycznej. Za jego zorganizowanie nisko kłaniamy się, jako społeczność miejska pani Kindze Franczuk i przyjaciołom tworzącym Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej, chcąc powiedzieć, że wprowadzacie tyle uroku i kolorytu w bogactwo społeczności Białej Podlaskiej – powiedział podczas otwarcia włodarz miasta.

Podczas zawodów mogliśmy podziwiać występy zawodniczek z klubów z całej Polski, którzy prezentowały woje umiejętności w układach tanecznych i z przyborami takimi, jak: piłka, maczugi, wstążka, czy obręcz. W tym roku doszły także dodatkowe kategorie – zbiorówki oraz duety. Pokazy oceniało profesjonalne jury a najlepsi otrzymali statuetki oraz medale.  

Zdjęcia: Radio Biper
Film: Mariusz Maksymiuk, Krzysztof Lewczuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama