Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Kręć kilometry dla miasta i pomóż zdobyć Puchar Rowerowej Stolicy Polski (zaproszenie)

1 czerwca o godz. 24:01 ruszyła rywalizacja o tegoroczny puchar Rowerowej Stolicy Polski. Bialczanie walczą nie tylko o utrzymanie drugiej pozycji z poprzednich dwóch edycji, ale mają w tym roku nadzieję na złoty puchar. Wszystko jest na dobrej drodze, w pierwszym dniu Biała Podlaska w zaledwie kilkanaście godzin wykręciła już pierwsze miejsce. Miasto chcąc zachęcić mieszkańców do dołączenia do zabawy przygotowało kalendarz wydarzeń rowerowych, jakie odbędą się w czerwcu.

Zasady udziału w rywalizacji są bardzo proste. Pobierz aplikację Aktywne Miasta na swój smartfon, następnie w wyznaczonym terminie kręć kilometry dla wybranego samorządu oraz organizacji lokalnej (klub, zakład pracy, stowarzyszenie, szkoła, uczelnia itp.) Twój wynik zostanie na koniec przeliczony na punkty. 

Źródło / plakat: UM w Białej Podlaskiej
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

  1. Plac Wolności to nie najlepsze miejsce do organizowania spotkań rowerowych.
    Czy to celowa strategia, czy nieudolność? Wszystkie ścieżki omijają Plac Wolności. Żeby dojechać do Placu ludzie jeżdżą po chodnikach, przeciskają się między samochodami na ciasnych uliczkach pomiędzy zaparkowanymi samochodami.
    Bardzo podoba mi się rozwój sieci ścieżek rowerowych w mieście. Ale temat dojazdu rowerem do Placu jest jeszcze do załatwienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama