Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Siedlce: Warsztaty dla wolontariuszy Caritas

Malowanie buziek, skręcanie balonów, zabawy z chustą Klanza, zabawy integrujące – to umiejętności potrzebne wolontariuszom, podczas pracy z dziećmi. Można było je przećwiczyć na spotkaniu, które zorganizowało 21 maja 2022 r. Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Siedlcach.

Warsztaty animatora zabaw dziecięcych przeprowadziła Izabela Kuniewicz – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie. Zdobyte umiejętności niewątpliwie przydadzą się młodym ludziom, zwłaszcza podczas pracy z małymi dziećmi, na różnego rodzaju akcjach wolontarystycznych, piknikach oraz imprezach rodzinnych.

Tego dnia w Centrum Wolontariatu nagrywano również spot promujący wolontariat. – Spotkaliśmy się z liczną grupą wolontariuszy, by nagrać wywiady, w których dzieliliśmy się refleksjami, dlaczego warto pomagać innym i być wolontariuszem – mówi Beata Prokurat, pracownik Centrum Wolontariatu w Siedlcach.

Dziękujemy Izabeli Kuniewicz za profesjonalne podejście do warsztatów, tym bardziej, że pani Izabela poprowadziła je wolontarystycznie, a obecnym – za pełne zaangażowanie. Zapraszamy do kontaktu z nami również nowe osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami Caritasdodaje.

 

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama