Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Siedlce: Piknik Integracyjny w stylu „Dziki Zachód” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 7 czerwca 2022
, godz. 11:00
Niepełnosprawni uczestnicy placówek z diecezji siedleckiej, warszawsko-praskiej i drohiczyńskiej spotkają się już kolejny raz na Pikniku Integracyjnym, organizowanym przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach. Impreza w stylu „Dziki Zachód” z zabawami animacyjnymi z grupą „Niebanalne animacje”, odbędzie się 7 czerwca 2022 r. o godz. 11:00 w Kisielanach Żmichach 52 na terenie placówki.

Naszym głównym celem jest integracja osób z niepełnosprawnością. Kontakt z drugim człowiekiem niewątpliwie ma pozytywny wpływ na ich życie. To tu nawiązują się przyjaźnie, uczestnicy stają się bardziej otwarci i pewni siebie – mówi Urszula Pietrasik, kierownik Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kisielanach Żmichach.

Piknik przyciągnie uczestników placówek zlokalizowanych w powiatach: siedleckim, bialskim, parczewskim, legionowskim, węgrowskim, sokołowskim i w Siedlcach. Będą to Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy, Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze i Domy Pomocy Społecznej.

Wśród gości pojawią się m.in. kierownicy i terapeuci jednostek, władze starostwa powiatowego, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, proboszczowie tamtejszych parafii, wójtowie gmin i kierownicy Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej, z którymi współpracuje Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach.

PLAN SPOTKANIA:
11:00 – Rozpoczęcie imprezy (przywitanie gości)
11:20 – Występy artystyczne
11:30 – Zajęcia integracyjne zespołu animacyjnego „Niebanalne animacje”
13:00 – Wspólny posiłek (grill)
14:00 – Zabawy integracyjne, gry, dyskoteka
15:00 – Planowanie zakończenie imprezy

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama