Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Oszustwa. Nietrzeźwy kierowca i kierowca z zakazem. Kradzież w biały dzień

Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu laptopa poprzez Internet. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana na 260 zł - jako opłata ubezpieczenia przesyłki. Sprawca próbował po raz drugi tej samej metody. // Biała Podlaska: Na terenie stacji demontażu pojazdów w nieustalonych okolicznościach doszło do pożaru jednego z pomieszczeń stacji. // Biała Podlaska: 34 latek w ruchu drogowym pomimo orzeczonego prawomocnie zakazu. // Biała Podlaska: Nieznana osoba działając w celu uzyskania korzyści majątkowej, doprowadziła jedną z bialskich firm do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy ponad 1000 zł. // Biała Podlaska: N/n osoba za pośrednictwem portalu aukcyjnego, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 1600 zł. // Horbów Kolonia: 46-letni nietrzeźwy kierowca samochodu ciężarowego. // Międzyrzec Podlaski: Demontaż a następnie kradzież 20 sztuk przęseł ogrodzeniowych, wykonanych z siatki panelowej.

13.05.2022r. gm. Biała Podlaska, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Mężczyzna na portalu społecznościowym zakupił laptop. Po wpłaceniu wskazanej kwoty na konto sprzedającego, zgłaszający nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy. Wszelkie próby kontaktu ze sprzedającym okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłonił mieszkankę Białej Podlaskiej do zapłaty kwoty 260 zł „za ubezpieczenie przesyłki” co pokrzywdzona uczyniła wysyłając pieniądze BLIKiem po kliknięciu w przesłany link, następnie sprawca usiłował wyłudzić kolejną kwotę pieniędzy od pokrzywdzonej, ale zorientowała się, że została oszukana i nie przesłała kolejnych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.05.2022r. gm. Biała Podlaska,
Na terenie stacji demontażu pojazdów w nieustalonych okolicznościach doszło do pożaru jednego z pomieszczeń stacji, na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana Czerwińskiego 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 34-latka, który kierował sam. osobowym marki Renault pomimo aktualnego zakazu prowadzenia pojazdów mech. wyd. przez Sąd Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.05.2022r. BIAŁA PODLASKA
Nieznana osoba działając w celu uzyskania korzyści majątkowej, doprowadziła jedną z bialskich firm do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy ponad 1000 zł, w ten sposób, że właściciel firmy z/s w Białej Podlaskiej złożył zamówienie zakupu zmywarki wypełniając elektroniczny formularz zamówienia, wpłacił pieniądze na wskazany rachunek bankowy lecz do dnia dzisiejszego zamówionego towaru nie otrzymał jak również stracił wszelki kontakt ze sprzedającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.05.2022r. BIAŁA PODLASKA
N/n osoba za pośrednictwem portalu aukcyjnego, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 1600 zł w ten sposób, że oferując do sprzedaży buty m-ki znanej marki nie wywiązała się z warunków umowy, po dokonaniu wpłaty na konto sprzedającej zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie został dostarczony do zgłaszającej, sprzedająca nie zwróciła zapłaconych środków a wszelkie próby podjęte odnośnie kontaktu ze sprzedającą okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.05.2022r. HORBÓW-KOLONIA, 
Funkcjonariusze KP Terespol, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego poza drogą publiczną, ustalili i zatrzymali ob. Mołdawii 46-lat, który kierował zestawem pojazdów Mercedes/Schmitz znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.05.2022r. gm. Międzyrzec Podlaski, 
N/N sprawca, na niezamieszkałej aktualnie posesji, dokonał demontażu a następne zaboru 20 sztuk przęseł ogrodzeniowych, wykonanych z siatki panelowej, czym spowodował stratę na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama