Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wykopali i zabrali w celu przywłaszczenia około 50 rosnących drzew, krzewów i roślin z niezamieszkałej działki

Biała Podlaska: Przywłaszczenie 1200 zł. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe podczas transakcji sprzedaży sukienki. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe podczas transakcji sprzedaży obuwia sportowego. // Międzyrzec Podlaski: 34 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Otwarte drzwi garażu. Skradziony rower górski. // Biała Podlaska: Z terenu niezamieszkałej działki sprawcy wykopali i zabrali w celu przywłaszczenia około 50 rosnących tam w okresie od 3 do 20 lat drzew, krzewów i roślin. // Biała Podlaska: Uszkodzenia okna w domu jednorodzinnym, poprzez zbicie szyby. // Piszczac: Oszustwo internetowe podczas transakcji sprzedaży dresów. // Woskrzenice Duże: 24 letnia nietrzeźwa pani kierowca.

05.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia około 1200 złotych z portfela pozostawionego w budynku jednego z bialskich urzędów przez poszkodowanego mieszkańca gm. Terespol. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.04.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca za pośrednictwem ogłoszenia umieszczonego na portalu społecznościowym, z linkiem prowadzącym do strony internetowej, zawierającej ogłoszenie sprzedaży sukienki damskiej, wprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się ze sprzedaży sukienki przedstawionej w ogłoszeniu i przesłał przesyłkę zawierającą sukienkę znacznie odbiegającą jakością od zamówionego towaru doprowadzając pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia własnymi pieniędzmi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
23.04.2022r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca za pośrednictwem ogłoszenia umieszczonego na portalu społecznościowym, z linkiem prowadzącym do strony internetowej zawierającej ogłoszenie sprzedaży butów sportowych znanej marki, wprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się ze sprzedaży obuwia przedstawionego w ogłoszeniu i przesłał przesyłkę zawierającą obuwie znacznie odbiegające jakością, wyglądem i wartością od zamówionego towaru, doprowadzając pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia własnymi pieniędzmi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.05.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Balladyny 
Patrol KP Międzyrzec Podlaski zatrzymał do kontroli drogowej, 34-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki AUDI znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie oraz niestosując się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowana pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

30.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, wykorzystując fakt pozostawienia otwartych drzwi od garażu, zabrał z jego wnętrza znajdujący się tam rower górski na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Z terenu niezamieszkałej działki stanowiącej własność bialskiej firmy, n/n sprawcy wykopali i zabrali w celu przywłaszczenia około 50 rosnących tam w okresie od 3 do 20 lat drzew, krzewów i roślin w postaci m.in. bukszpanu, rododendronów, różaneczników, wrzosów oraz mienia w postaci m.in. plastykowego oczka wodnego, i rusztu z grilla na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.03.2022r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia okna w domu jednorodzinnym, poprzez zbicie szyby, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd. Na portalu społecznościowym wystawił ogłoszenie o sprzedaży dresów znanej firmy. Sprawca przyjął zapłatę za towar. Nie przesłał go jednak kupującemu jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

04.05.2022r. WOSKRZENICE DUŻE,
Funkcjonariusz WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem m-ki Toyota 24-letnią mieszkankę gm. Konstantynów, będąca w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama