Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Kradzieże. Włamania. Przywłaszczenia. Oszustwa

Zalesie: Nieznana osoba doprowadziła mieszkańca do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, podszywając się pod inną osobę, nakłoniła podstępem do wydania sobie kodu BLIK i wypłatę środków pieniężnych. // Piszczac: Kradzież z terenu posesji furtki ogrodzeniowej metalowej. // Drelów: Zabór w celu przywłaszczenia konsoli do gier X - Box One wraz z dwoma padami do gier. // Lisy: Włamanie do wnętrza budynku gospodarczego, kradzież elektronarzędzi. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu marki iPhone. // Rakowiska: Doprowadzenie mieszkańca do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Ogłoszenie sprzedaży fotela wiszącego okazało się być oszustwem. Poszkodowany stracił pieniądze.

25.04.2022r. gm. Zalesie
Nieznana osoba doprowadziła mieszkańca. gm. Zalesie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że włamując się na konto komunikatora internetowego mieszkanki. gm. Biała Podlaska i podszywając się pod nią nakłoniła w/w podstępem do wydania sobie kodu BLIK i wypłatę środków pieniężnych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.04.2022r. PISZCZAC, 
Nieznany sprawca, z posesji dokonał kradzieży furtki ogrodzeniowej metalowej na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol

21.04.2022r. gm. Drelów, 
Nieznany sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia konsoli do gier X – Box One wraz z dwoma padami do gier, powodując straty na szkodę placówki opiekuńczo-wychowawczej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.04.2022r. LISY,
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza budynku gospodarczego, skąd skradł elektronarzędzia na szkodę mieszkańca gm. Drelów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca przywłaszczył telefon marki iPhone na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.03.2022r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na portalu społecznościowym zamieścił ogłoszenie sprzedaży fotela wiszącego, a po otrzymaniu zapłaty w formie przelewu na rachunek bankowy nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama