Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Pożary drewnianych stodół. Dołha i Zaścianki. W Zaściankach na skutek pożaru musiano dobić cztery poparzone konie

Biała Podlaska: Uszkodzenie ochronnej rolety drzwi remontowanego lokalu gastronomicznego. // Międzyrzec Podlaski: W jednym ze sklepów dokonano kradzieży dwóch par butów oraz odzieży znanej marki. // Biała Podlaska: Kradzież niezabezpieczonego roweru szosowego pozostawionego w stojaku rowerowym. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu maski samochodowej. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca za pomocą sieci internetowej i portalu społecznościowego, doprowadził poszkodowanego do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem. // Janów Podlaski: 51-letni nietrzeźwy kierowca. // Dołha: Zaprószenie ognia, w wyniku czego całkowitemu spaleniu, uległa drewniana stodoła wraz ze składowanymi wewnątrz belami słomy w ilości 20 sztuk. // Biała Podlaska: Przełamanie haseł dostępu. Włamanie na konto na portalu społecznościowym mieszkańca. // Terespol: 38-letni kierowca motoroweru w ruchu drogowym pomimo cofniętych przez Sąd uprawnień. // Międzyrzec Podlaski: 39-letni nietrzeźwy kierowca. // Janów Podlaski: 54-letni nietrzeźwy kierowca. // Zaścianki: Spłonęła drewniana stodoła wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem rolniczym. Znajdujące się w części stodoły cztery konie, doznały rozległych poparzeń. Zwierzęta musiano uśmiercić.

14.04.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia ochronnej rolety drzwi remontowanego lokalu gastronomicznego, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.03.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, w jednym ze sklepów dokonał kradzieży dwóch par butów oraz odzieży znanej marki na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru szosowego pozostawionego w stojaku rowerowym, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkaniec Białej Podlaskiej zakupił maskę do samochodu. Zakupiony towar dotarł do kupującego, jednak okazało się że jego stan techniczny odbiega od podanego przez sprzedającego. Kupujący chciał skorzystać z 14 dniowego prawa do zwrotu odstąpiła od umowy i odesłania zamówionego towaru na adres sprzedającego jednak pomimo wielokrotnych próśb o jego podanie kierowanych do sprzedającego, adresu tego nie uzyskał. Kontakt ze sprzedającym został zerwany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.04.2022r. gmina Biała Podlaska,
Nieznany sprawca za pomocą sieci internetowej i portalu społecznościowego, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, wprowadzając w błąd co do zamiaru sprzedaży używanych 4 aluminiowych listew do drzwi samochodu osobowego. Pokrzywdzony wpłacił przedpłatę na rachunek bankowy wskazany przez sprawcę. Do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego przedmiotu, a sprawca zerwał kontakt i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.04.2022r. JANÓW PODLASKI, ul. Siedlecka
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki VW Golf, 51-letniego mieszkańca gm. Konstantynów będącego w stanie nietrzeźwości: 0,54 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano PJ. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

19.04.2022r. DOŁHA, 
W nocy z 18/19 kwietnia 2022 r. w miejscowości Dołha z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, doszło do zaprószenia ognia, w wyniku czego całkowitemu spaleniu, uległa drewniana stodoła stanowiąca własność mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego wraz ze składowanymi wewnątrz belami słomy w ilości 20 sztuk stanowiącymi własność mieszkańca gm. Drelów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.04.2022r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca poprzez przełamanie haseł dostępu dokonał włamania na konto na portalu społecznościowym mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.04.2022r. TERESPOL, ul. Wspólna
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego mieszkańca Terespola, który w okresie sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, kierował motorowerem m-ki ROMET. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.04.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Pocztowa 
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 39-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Golf, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,74 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.04.2022r. JANÓW PODLASKI, ul. Parkowa 
Funkcjonariusze KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Yongkang-Yiying, 54-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.04.2022r. ZAŚCIANKI,
W nocy z 17/18 kwietnia 2022 r. w miejscowości Zaścianki z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do zaprószenia ognia, w wyniku czego spłonęła drewniana stodoła wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem rolniczym. Ponadto w wydzielonej części stodoły znajdowały się cztery konie, które w wyniku pożaru doznały rozległych poparzeń, nienadających się do leczenia, w związku z tym zostały uśmiercone. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama