Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ściął latarnię drogową oraz uszkodził 5 aut. Wypadek przy Warszawskiej w Białej Podlaskiej

Wysokim mandatem zakończyła się jazda 33-letniego mieszkańca gminy Zalesie. Mężczyzna podróżując BMW na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej stracił panowanie nad autem ścinając przydrożną latarnię. Uszkodził również 5 zaparkowanych nieopodal aut. W chwili zdarzenia 33-latek przewoził pasażerów. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Wczoraj po godzinie 5.20 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Warszawskiej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Z ustaleń mundurowych wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 33-letni mieszkaniec gminy Zalesie stracił panowanie nad samochodem. Auto uszkodziło znak drogowy i ścięło latarnię. Uszkodzeniu uległo też 5 aut zaparkowanych nieopodal miejsca zdarzenia. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Prawdopodobną przyczyna zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

Z 33-latkiem podróżowali pasażerowie. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1,5 tysiąca złotych, a także 6 punktami karnymi.

Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę, a także stosowanie się do obowiązujących przepisów. Kierowcy, którzy je lekceważą muszą się liczyć z surowymi konsekwencjami.

Skutki wypadku widoczne po uprzątnięciu aut:

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama