Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Piszczac: Wypadek na łuku drogi w Chotyłowie. Kierująca straciła panowanie nad autem

W minioną niedzielę w Chotyłowie kierująca audi 29-latka na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 13.00 w miejscowości Chotyłów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, 29-letnia mieszkanka gminy Piszczac na łuku drogi straciła panowanie nad autem. Samochód zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

W chwili zdarzenia kierująca autem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka auta.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama