Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Bialscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży produktów drogeryjnych

Za kradzież sklepową odpowie 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Do zdarzeń doszło pod koniec ubiegłego miesiąca w drogeriach na terenie Białej Podlaskiej. Łupem amatora cudzego mienia padły perfumy i artykuły drogeryjne na kwotę ponad 1100 złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Zabezpieczyli też od mężczyzny 2 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Przed weekendem bialscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży na terenie dwóch drogerii. Do zdarzenia doszło pod koniec marca bieżącego roku, a wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 1100 złotych. Łupem amatora cudzego mienia padły między innymi perfumy jak też artykuły drogeryjne.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze ujawnili część skradzionych przedmiotów. Zostały one zabezpieczone, natomiast 27-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli też od mężczyzny pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Wczoraj 27-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy, swoje postępowanie tłumacząc niskimi zarobkami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama