Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Przychodził w gości i kradł gotówkę

Policjanci z terespolskiego komisariatu ustalili sprawcę kradzieży pieniędzy. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 42-latek z Terespola. Mężczyzna podejrzany jest o to, że odwiedzając dom swojej znajomej kradł gotówkę mieszkającemu tam 18-latkowi. Łupem sprawcy padło niemal 2,5 tysiąca złotych. Policjanci zatrzymali mężczyznę, odzyskali też skradzione pieniądze.

Kryminalni z Komisariatu Policji w w Terespolu realizując czynności służbowe ustalili, że mieszkaniec miasta podejrzewany jest o kradzież gotówki na szkodę 18-latka. Do szeregu kradzieży doszło od początku lutego tego roku, a łupem sprawcy padło niemal 2,5 tysiąca złotych. Zdarzenie nie było zgłoszone organom ścigania. Funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że „amator cudzego mienia” w trakcie wizyt wykorzystywał jego nieuwagę „podbierając” oszczędności z pokoju nastolatka.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o udział w zdarzeniu 42-latka, odzyskali też całość skradzionej gotówki. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Teraz o dalszym losie amatora cudzego mienia zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama