Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Piszczac: Plan zagospodarowania przestrzennego został wyłożony do publicznego wglądu

Urząd Gminy Piszczac informuje, że w dniach od 23 marca do 14 kwietnia w siedzibie Urzędu Gminy Piszczac oraz na urzędowej stronie internetowej będzie wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Piszczac, obejmującego działkę nr geod. 478/3 w obrębie 0016 Zahorów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Plan będzie dostępny w pokoju nr 32 Urzędu Gminy Piszczac w godz. od 8:00 do 15:00 oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy http://www.piszczac.pl/.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami zostanie przeprowadzona w dniu 6 kwietnia 2022 r. w siedzibie Urzędu Gminy Piszczac ul. Włodawska 8, 21-530 Piszczac, w Sali Kolumnowej o godz. 14:00.

Uwagi do projektu planu i uwagi w postępowaniu w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29.04.2022 r. do Wójta Gminy Piszczac, przy czym uwagi z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej oraz adresu, przedmiotu uwagi oraz oznaczenia nieruchomości, której dotyczy, należy kierować na adres:
Urząd Gminy Piszczac, ul. Włodawska 8, 21-530 Piszczac, w postaci elektronicznej w szczególności za pomocą poczty elektronicznej na adres email: sekretariat@piszczac.pl lub przez platformę ePUAP.

Uwagi złożone po upływie wyżej podanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Uwagi do projektu planu zostaną rozpatrzone przez Wójta Gminy Piszczac w terminie 21 dni od dnia upływu terminu ich składania.

Szczegółowe informacje na temat planu zagospodarowania przestrzennego dostępne na stronie:
Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego <<==>> LINK

 

materiał: Urząd Gminy Piszczac
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama