Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Klub Kultury Piast, wystawa „Ferie z Aparatem” (galeria)

19 marca w bialskim Klubie Kultury "Piast" miał miejsce wernisaż wystawy pod nazwą „Ferie z Aparatem”, którą przygotowało Koło Fotograficzne "Migawka", działające przy Bialskim Centrum Kultury.

Wystawa obejmuje zdjęcia powstałe podczas plenerów odbywających się w trakcie tegorocznych ferii zimowych. Uczestnicy fotografowali Park Radziwiłłowski oraz zakamarki miasta, a prace dziesięciu z nich zostały zaadaptowane na potrzeby wystawy Klubu Kultury Piast.

„Ferie z aparatem” to akcja fotograficzna adresowana do młodzieży. Miała ona na celu ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego. Ferie dały możliwość fotografowania przy świetle dziennym zimą. Zajęcia Koła Fotograficznego Migawka, prowadzonego od 30 lat przez specjalistę ds. fotografii w Bialskim Centrum Kultury Małgorzatę Piekarską, odbywają się po południu, jest ciemno – rzadko kiedy jest możliwość wyjścia w plener. Ferie pozwoliły na fotograficzne wyjścia w ciągu dnia. Migawkowicze mogli wówczas poszaleć z aparatem na dworze oraz na strychu BCK, gdzie również jest ciekawe światło.  

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama