Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sosnówka: Gminny Dzień Kobiet (film) (galeria)

8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sosnówce miał miejsce Gminny Dzień Kobiet, na który zaprosił Wójt Gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz i GOK Sosnówka.

Wójt Gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz złożył przybyłym paniom życzenia i wraz z obecnymi panami wręczył świętującym tego dnia kobietom kwiaty. – Bardzo ciężko powiedzieć w tym dniu coś oryginalnego. Na pewno usłyszały już panie tysiąc pięknych słów  życzeń. W dniu waszego święta najserdeczniejsze życzenia, żebyście świętowały cały rok, nie tylko ósmego marca. Żebyście zawsze były wyjątkowe i żebyśmy zawsze spotykali się z takimi uśmiechami jak dzisiaj – życzył włodarz. 

O część artystyczną zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce. W programie znalazł się występ lubelskiego Kabaretu FiFa RaFa, który przedstawił rożne oblicza kobiety oraz koncert w wykonaniu Mariusza Matery i Dariusza Tokarzewskiego, członków zespołu VOX.

Wydarzenie przygotowali wspólnie wójt Marcin Babkiewicz i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce. – Przygotowaliśmy specjalny program dedykowany paniom. Były bardzo zadowolone, bo ostatni raz spotkaliśmy się dwa lata temu. W tamtym roku Gminny Dzień Kobiet nie mógł się odbyć, ale w tym roku postanowiliśmy go zorganizować specjalnie dla pań. Mamy obecnie smutną sytuację, a ten dzień chociaż w taki sposób chcieliśmy umilić, tak by panie mogły się oderwać od problemów dnia codziennego, spotkać się, wypić kawę, spędzić miło czas – podsumowuje dyrektor GOK Jolanta Mikulska.

 

materiał: Radio Biper Gmina Sosnówka
zdjęcia: Radio Biper
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama