Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: „Wspólny Świat” zaopiekował się dziećmi z Ukrainy

W tym zalewie smutnych i tragicznych informacji, jakie do nas docierają, pojawiają się na szczęście takie, które choć na chwilę przywracają nadzieję. Czterdzieścioro dzieci z Ukrainy znalazło swój nowy tymczasowy dom. Opieką i troską otoczyli je wspaniali ludzie ze Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat" w Białej Podlaskiej.

Jak informuje prezes stowarzyszenia Anna Chwałek większość przygotowanych miejsc w siedzibie została już zajęta. Dzieci poznają swój nowy dom, mają zapewnione bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę.  

– Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Białej Podlaskiej za ogromny odzew i chęć pomocy naszemu stowarzyszeniu. Za okazaną nam życzliwość i konkretne rzeczowe wsparcie, za telefony, które ciągle dzwonią, za wzruszające rozmowy… Za wszelkie pytania czego potrzebujemy. Serce rośnie kiedy widzimy jak bardzo jesteśmy się w stanie zjednoczyć w obliczu ludzkiej tragedii – pisze na swoim profilu na Facebooku Anna Chwałek

 

Źródło / zdjęcie: Facebook / Anna Chwałek

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama