Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Nowe ławki na placu Wolności

W Białej Podlaskiej trwa realizacja działania pn. „Remont i przebudowa budynków na obszarze rewitalizacji miasta Biała Podlaska z przeznaczeniem na realizację usług społecznych”. W ramach niego m.in. trwa montaż małej architektury i elementów krajobrazu poprawiających estetykę i funkcjonalność przestrzeni miejskiej. Ostatnio w ramach tego zadania pracownicy miejskiej spółki "Zieleń" zainstalowali nowe ławki na placu Wolności.

Nowe ławki staną wkrótce również w innych częściach miasta. Innymi elementami będą parklety do odpoczynku, stojaki na rowery, kosze, kolejne nasadzenia i nowe gazony oraz inne meble miejskie.

Całkowita wartość zadania to 21 582 167,61 zł. Jego główne cele inwestycje to: Przebudowa i remont budynku przy ul. Łomaskiej 2d; Rozbudowa, nadbudowa i przebudowa budynku przy ul. Kolejowej 21; Rozbiórka i odbudowa budynku ul. Krótka 1; Remont i adaptacja piwnic budynku przy ul. Piłsudskiego 3; Modernizacja infrastruktury miejskich działek wewnątrz obszaru poprzemysłowego pomiędzy ulicami Łomaską, Sidorską – Kolejową i rzeką Krzną; Modernizacja infrastruktury placu targowego na zbiegu ulic Wąskiej i przechodniej wraz z przebudową i adaptacją budynku handlowego przy ul. Wąska 4 na potrzeby targowiska (utworzenie hali targowej) oraz Rewitalizacja i udostępnienie nowej przestrzeni publicznej pomiędzy ul. Wyzwolenia, Drzewieckiego, Kruczej i Witoszyńskiego.

 

Źródło / zdjęcia: UM w Białej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama