Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Orange ze specjalną ofertą dla nowych klientów Orange Love

Orange Love to pakiety usług, które w prosty sposób dostosujesz do swoich potrzeb. Łączenie internetu domowego, telefonu komórkowego, telewizji oraz telefonu stacjonarnego jest wygodne i korzystne. Jakie bonusy czekają na nowych klientów Orange Love?

Co to jest Orange Love?

Połączenie kilku usług telekomunikacyjnych w jeden pakiet – tak w skrócie można opisać Orange Love. To komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu masz łatwy dostęp do: internetu domowego, telefonu komórkowego, telewizji oraz telefonu stacjonarnego. Nie musisz korzystać ze wszystkich czterech usług jednocześnie – możesz wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb, np. internet i abonament komórkowy. Elastyczność i wygoda to cechy charakterystyczne Orange Love.

Jakie są jeszcze zalety oferty Orange Love? Zamawiając usługi w pakiecie, zapłacisz za nie mniej niż osobno (zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie). Podpiszesz przejrzystą umowę, a co miesiąc w swojej skrzynce znajdziesz tylko jedną fakturę. Jeden szybki przelew i rachunek zapłacony!

Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do Orange Love. Poznaj ofertę już teraz –https://www.orange.pl/pakiety/love.

Orange Love – pakiety

W Orange Love masz do wyboru kilka opcji:

  • Orange Love Mini – w skład tego pakietu wchodzą internet domowy, np. Orange Światłowód do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s – jeśli jest dostępny w Twojej lokalizacji, oraz abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych wraz z paczką 15 GB
  • Orange Love Standard – w tym pakiecie, oprócz internetu) i abonamentu komórkowego z 30 GB internetu, znajdziesz również telewizję oraz telefon stacjonarny z darmowymi rozmowami z numerami stacjonarnymi w Polsce i w Unii Europejskiej, USA i Kanadzie.
  • Orange Love Extra – ten pakiet zawiera internet domowy, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y wraz z 50 GB internetu, telefon stacjonarny oraz blisko 200 kanałów telewizyjnych. Wybierając Orange Love Extra, możesz również korzystać z HBO z HBO GO.
  • Orange Love Premium – podobnie jak mniejsze pakiety, także ten zawiera internet Orange, telefon stacjonarny bez ograniczeń i abonament komórkowy bez limitu (internet 80 GB). Będąc w Orange Love Premium, możesz też korzystać z blisko 200, pakietu HBO z HBO GO oraz z CANAL+ Prestige.

Decydując się na pakiety Standard, Extra bądź Premium, możesz korzystać z sieci 5G (po spełnieniu  odpowiednich warunków), która umożliwia przesyłanie danych dużo szybciej niż w 4G LTE.

W razie potrzeby w każdej chwili możesz dodać do swojego pakietu kolejne karty SIM – za  drugą kartę SIM (i każdą kolejną) otrzymasz 20 zł rabatu miesięcznie.

Orange Love – promocja dla nowych klientów

Do Orange Love możesz dołączyć w każdej chwili. Wystarczy, że np. wypełnisz odpowiedni formularz na orange.pl lub zamówisz rozmowę z konsultantem, który oddzwoni w wybranym przez Ciebie terminie.

Przez 2 miesiące z Orange Love możesz korzystać za 0 zł! Jednorazowa opłata aktywacyjna to tylko 49,99 zł. Dostaniesz też rabat w wysokości 4,99 zł miesięcznie za wyrażenie zgody marketingowej oraz dodatkowo za e-fakturę.

Co to jest Mój Orange? Jest to darmowa aplikacja, dzięki której wszystko masz pod ręką – widzisz swoje usługi, sprawdzasz status reklamacji, robisz zakupy w sklepie Orange. Mój Orange to też masa niespodzianek – w każdą środę w zakładce „Dla Ciebie” znajdziesz prezenty i ekstra rabaty. Na ich wykorzystanie będziesz miał 7 dni.

 

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

2 odpowiedzi

  1. 80GB internetu mobilnego toż już więcej daje Play za 50zł miesięcznie w ofercie prepaid bo 100GB. Teraz w T-mobile mam internet 500GB za 104zł więc jak zwykle drożyzna w Orange i nie opłacalność. Te wszystkie oferty mam taniej nawet w Mochach w Inea bo internet światłowodowy 300mb/s plus wszystkie kanały jakie są możliwe za 100zł miesięcznie. Do Autora artykułu który ma może sumienie by zdjąć ten wprowadzający w błąd ludzi artykuł bo są u konkurencji lepsze oferty i tym samym tańsze niż oferuje Orange. Wiem że za artykuł dostaliście kasę ale trzeba też mieć sumienie by ludzi chronić przed złymi decyzjami które mogą być popełnione z waszej winy.

  2. Kłamstwo , że przez dwa miesiące korzysta się bezpłatnie z Orange Love. Dostałam właśnie pierwszą fakturę i naliczona jest oplata 76,76 zł (oprócz opłaty aktywacyjnej) . W ofercie miałam kwotę 109 ,99 zł. a do zapłacenia jest 187,56 Manipulacja jak zwykle i kłamstwo

    Elżbieta Grześlak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama