Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Tragiczne skutki orkanu! Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Wyjaśniamy okoliczności tragicznego w skutkach wypadku na drodze technicznej w Międzyrzecu Podlaskim (pow. bialski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na Forda Transita którym kierował 71 latek spadło drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Przypominamy, że na terenie całego kraju występują silne podmuchy wiatru. Warto zabezpieczyć swoje mienie i rozważyć pozostanie w domu.

Do tego zdarzenia doszło dziś po godzinie 8.30. na drodze technicznej prowadzącej od miejscowości Sitno do Międzyrzeca Podlaskiego. Kierujący samochodem Ford Transit 71-latek przewoził drzewo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, najprawdopodobniej z powodu silnego wiatru jedno z drzew rosnących na poboczu drogi zawaliło się na kabinę samochodu. W wyniku zdarzenia auto zjechało na pobocze. Niestety kierujący Fordem 71-latek zginął na miejscu zdarzenia. Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego wypadku.

W całym kraju panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Z powodu silnego wiatru może dochodzić do sytuacji trudnych do przewidzenia. Warto zabezpieczyć swoje mienie i rozważyć pozostanie w domu.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska / Andrzej Fijołek
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama