Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Złodziej sklepowy w drzwiach spotkał… policjantów

41-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wpadł wczoraj na gorącym uczynku kradzieży. Wychodzącego ze sklepu mężczyznę zauważyli bialscy mundurowi, wezwani na interwencję dotyczącą innego zdarzenia. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że 41-latek wychodził ze sklepu drzwiami przeznaczonymi dla klientów wchodzących do budynku. Zauważyli też butelkę ze skradzionym alkoholem.

Wczoraj około godziny 17.00 policjanci bialskiej prewencji zostali wezwani na interwencję do jednego z bialskich marketów. W drzwiach przeznaczonych dla klientów wchodzących do sklepu spotkali mężczyznę, który usiłował w ten właśnie sposób opuścić budynek. Dodatkowo jeden z mundurowych zauważył butelkę z alkoholem trzymaną przez mężczyznę. Z uwagi na podejrzenie, ze pochodzi ona z kradzieży funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.

Ustalili też personalia mężczyzny. Okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mundurowi szybko potwierdzili też swoje przypuszczenia. „Amator cudzego mienia” nie zapłacił za towar, który miał ze sobą, dlatego postanowił opuścić sklep wychodząc drzwiami przeznaczonymi dla klientów wchodzących do budynku. Nie spodziewał się jednak, że spotka w nich… policjantów.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Musiał również pozostawić w sklepie wybrany przez siebie trunek.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama