Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Pratulińskie ogrody”. Sklep w bialskim szpitalu

Już 16 lutego 2022 roku Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej otwiera na oddziale onkologii bialskiego szpitala Sklep z różnymi wyrobami sekcji CIS pod nazwą „Pratulińskie ogrody”.

Będzie tam można kupić kanapki, napoje, kawę i herbatę, sękacze wykonane przez uczestników sekcji gastronomicznej oraz oryginalne mydła naturalne i świece sojowe, które powstały w sekcji florystyki i rękodzieła. Są też do nabycia słodycze i niezbędne przybory toaletowe. Każdy z pacjentów będzie mógł także liczyć na bieżącą prasę, a wszystko po to, by szybciej upływał czas spędzony na szpitalnych oddziałach.

Sklepik będzie usytuowany na parterze budynku bialskiej Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Jana II Kazimierza.

Przedsięwzięcie „Pratulińskie ogrody” to nowa aktywność Centrum Integracji Społecznej w ramach budowania marki pod tą samą nazwą. W jej skład będą wchodziły zarówno wytworzone w CIS Biała Podlaska wyroby gastronomiczne jak i kosmetyczne.

 

 

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst, zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama