Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Miasto przedłużyło nabór uzupełniający na montaż instalacji solarnych

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że został przedłużony nabór uzupełniający osób chętnych na montaż instalacji solarnych w ramach projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska – II etap”.

Wniosek o dofinansowanie do instalacji OZE – kolektorów słonecznych należy złożyć na odpowiednim formularzu udostępnionym na stronie internetowej Urzędu Miasta Biała Podlaska wraz z niezbędnymi załącznikami w terminie do 15.02.2022 r. lub pobrać wersję papierową w punkcie informacyjnym UM zlokalizowanym na parterze. Miejsce składania wniosków: Urząd Miasta Biała Podlaska, ul. M. J. Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska, pokój nr 8 na parterze /kancelaria/. Wniosek należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OZE – II”.

Uzupełnienie listy uczestnictwa w projekcie „OZE II” nastąpi według kolejności składanych wniosków.

***

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.

 

Źródło / zdjęcie: UM w Białej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama