Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Poszukiwani wpadli przez brak maseczki

Wczoraj policjanci bialskiej prewencji zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 26-47 lat. Mężczyźni, którzy okazali się być poszukiwani, wpadli podczas kontroli przestrzegania obostrzeń galerii handlowych na terenie miasta. Obydwaj nie dopełnili bowiem obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10.30 na terenie jednej z bialskich galerii handlowych. Mundurowi, zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał założonej obowiązkowej maseczki zakrywającej usta i nos. Podczas legitymowania i sprawdzenia jego danych w policyjnych bazach okazało się, że 26–latek jest poszukiwany przez bialska prokuraturę.

Po godzinie 14.00 bialscy patrolowcy kontrolując kolejną placówkę handlową zwrócili uwagę na mężczyznę, który również nie przestrzegał obowiązujących obostrzeń dotyczących walki z Covid-19. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję podczas której ustalili, że 47-letni mieszkaniec miasta także poszukiwany jest przez prokuraturę.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Odpowiedzieli też za popełnione wykroczenie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama