Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Dance Academy Studio podsumowuje rok (galeria)

To był trudny, ale owocny rok artystyczny dla tancerzy Dance Academy Studio. Mimo trudnej sytuacji pandemicznej w kraju, tancerzom udało się zrealizować wiele wydarzeń artystycznych.

I tak powstała  gala „Wiosenny Powiew Tańca”, koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca „TańczyMy” czy choćby mikołajkowe widowisko „Dziewczynka z zapałkami”. Tancerze nie tracili czasu i okazji, aby wziąć udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca.

Na uwagę zasługują: Przegląd Współczesnych Form Tanecznych, Ogólnopolski Turniej Tańca „Move&Fun”, Turniej Tańca Nowoczesnego, Międzynarodowy Festiwal Tańca Rudolf. Łącznie tancerze zdobyli 21 pucharów oraz 73 medale. Warto wspomnieć , że tegoroczną stypendystką prezydenta Miasta Biała Podlaska w kategorii taniec została jedna z tancerek Dance Academy Studio-Milena Filipiuk.

W ciągu minionych kilku lat bialscy tancerze z „DAS-u” przyzwyczaili swoją widownię do występów na wysokim poziomie. Dance Academy Studio to szkoła tańca współczesnego, nowoczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży działająca od 13 lat przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Obecnie grupa liczy 70 tancerzy w wieku od 5 lat, którzy na swoim koncie maja ponad 350 tytułów wytańczonych na prestiżowych festiwalach tańca. Instruktorem tej grupy jest Karolina Brodzik-Zaremba.

Źródło / zdjęcia: Bialskie Centrum Kultury 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama