Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zakończyła się termomodernizacja Punktu Przedszkolnego w Ossówce (film)

Ewa Kulińska - przewodnicząca Rady Gminy Leśna Podlaska przedstawia nam szczegóły na temat ukończonej termomodernizacji Punktu Przedszkolnego w Ossówce oraz opowiada o planach budowy nowego przedszkola w Leśnej Podlaskiej.

Placówka działa od 2018 roku i korzysta z niej piętnaścioro dzieci, tyle maksymalnie może pomieścić.  Koszt remontu to blisko 190 tys. zł. – Zostały przeprowadzone roboty termomodernizacyjne z wymianą stolarki okiennej, drzwi, pokrycia dachowego. Zostały uporządkowane trawniki oraz zagospodarowano przestrzeń dookoła – wyjaśnia Ewa Kulińska,  przewodnicząca Rady Gminy Leśna Podlaska. 

Punk Przedszkolny w Ossówce i Przedszkole Samorządowe w Leśnej Podlaskiej nie zapewniają niestety potrzeb, które są o wiele większe, dlatego gmina zamierza wybudować w przyszłości nowe przedszkole wraz ze żłobkiem przy Zespole Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej. Zabezpieczono już środki w budżecie na powstanie dokumentacji projektowej, realizacja tej inwestycji jest jednak na razie odłożona w czasie, aż znajdą się na nią fundusze. 

 

Film / zdjęcie: Biper Tv

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama