Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Bożonarodzeniowe paczki żywnościowe w międzyrzeckiej organizacji ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ (galeria)

20 grudnia organizacja ,,Podaj dziecku pomocną dłoń’’ w Międzyrzecu Podlaskim wydała swoim podopiecznym paczki żywnościowe, które pomogą obdarowanym rodzinom przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku, inaczej niż zazwyczaj, ze względów bezpieczeństwa, z uwagi na panującą pandemię nie zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe. Organizacja zrezygnowała z corocznej Wigilii, gdzie członkowie razem z władzami i zarządem mogli podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, skosztować przygotowanych potraw wigilijnych oraz spędzić czas na rozmowach w świątecznej atmosferze z melodią kolęd w tle.

Zamiast tego prezes Sławomir Zacharjasz, w skromnej atmosferze na świeżym powietrzu, złożył podopiecznym organizacji życzenia, wyrażając głęboką nadzieję, że już za rok w okresie przedświątecznym wszyscy będą mogli bez obaw spotkać się na wspólnej Wigilii.

W przygotowanie paczek podopiecznym organizacji włączyło się wielu darczyńców, za co składa ona serdeczne podziękowania.
W sposób szczególny chcemy podziękować panom Riadowi Haidarowi – posłowi na Sejm RP, Tadeuszowi Kotowi (KOTPOL), i Stanisławowi Wysokińskiemu (PHU Wysokiński) oraz firmom SEDAR i PHU Elmar Lesiuk – dziękują członkowie organizacji.

 

materiał/tekst/zdjęcia: „Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” z Międzyrzeca Podlaskiego
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama