Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Swory: Nowi członkowie wielkiej szkolnej rodziny pasowani (galeria)

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna przygodę z przedszkolem.

3 grudnia 2021 r. najmłodsze dzieci 3 i 4 latki z przedszkola w Szkole Podstawowej w Sworach oficjalne zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Dla maluchów było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie podczas całej uroczystości. Z uśmiechem na twarzach zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały, czego nauczyły się w przedszkolu od września. Najmłodsze dzieci pokazały co potrafią prawdziwe przedszkolaki.

Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać Pań i pomagać kolegom. Potem nastąpiło oficjalne pasowanie na przedszkolaka, którego dokonał pan dyrektor Gustaw Jakimiuk. Na koniec uroczystości pan dyrektor pogratulował przedszkolakom występu przygotowanego pod kierunkiem pań Iwony Chaniewicz, Marleny Chacewicz i Kingi Hodun.

Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, zdjęć i prezentów dla całej grupy. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

 

materiał: Szkoła Podstawowa w Sworach
tekst i zdjęcia: Iwona Chaniewicz nauczyciel wychowania przedszkolnego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama