Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Osiedle Kościuszki (galeria)

KT&M Developer na swoich stronach internetowych opublikował właśnie informację o nowej realizacji na terenie miasta Biała Podlaska. Osiedle Kościuszki 26. Kolejna inwestycja KT&M Developer to przytulne osiedle składające się z dwóch nowoczesnych, spójnych architektonicznie budynków mieszkalno-usługowych. Obiekt powstaje na placu po firmie Maronex.

Wykonawca osiedla, opisuje nową inwestycję: Osiedle Kościuszki 26 to dogodna lokalizacja, spokojna okolica, niezbędna infrastruktura, bliskość terenów zielonych (Zofii Las), szkoły, komunikacji miejskiej, dworca PKP oraz wydzielona część usługowa zwiększają atrakcyjność osiedla.

KT&M Developer wypuści na rynek, realizując Osiedle Kościuszki 26, w I etapie 155 lokali w budynku nr 1, z których 44 będzie przeznaczone na usługi, cała jedna klatka schodowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu KT&M chce zapewnić Mieszkańcom bezpośredni dostęp do najpotrzebniejszych usług które będą mogli zrealizować na miejscu.

Prace budowlane przy osiedlu rozpoczęły się już w połowie lipca 2021 roku. Nastąpiła rozbiórka i wyburzanie istniejących do tego czasu obiektów. Realizacja osiedla jest przedsięwzięciem kilkuletnim. Zakończenie prac nad ostatnim etapem planowane jest w sierpniu 2024 roku. Niebawem KT&M Developer ma udostępnić więcej informacji oraz możliwość rezerwowania lokali z budynku nr 2 (II etap).

Wizualizacja Osiedla Kościuszki 26

Stan prac nad budową osiedla na koniec listopada 2021

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
wizualizacje: ktm-developer.pl
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama