Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Seria kradzieży w bialskich drogeriach

Biała Podlaska: Kradzież artykułów drogeryjnych z drogerii. // Biała Podlaska: Nieznany mężczyzna dokonał kradzieży w drogerii. // Piszczac: Kradzież roweru z niezabezpieczonego budynku gospodarczego. // Biała Podlaska: Osoba podająca się za przedstawiciela firmy z Siedlec sprzedaje kostkę brukową. Niestety okazało się to oszustwem. // Janów Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu zabytkowego drewnianego krzyża, zegarek oraz zabytkowe monety. // Zalesie: Wykorzystane dane osobowe mieszkańca. Zwarta umowa na kartę kredytową na szkodę poszkodowanego. // Zabłocie: 33 letni nietrzeźwy kierowca.

04.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
W drogerii na terenie miasta nieznane kobiety działając wspólnie i w porozumieniu dokonały kradzieży artykułów drogeryjnych w postaci perfum i kremów na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
W jednej z bialskich drogerii nieznany mężczyzna dokonał zaboru w celu przywłaszczenia artykułów drogeryjnych w postaci perfum oraz akcesoriów do golenia na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.11.2021r. gm. PISZCZAC,
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego budynku gospodarczego dokonał kradzieży roweru szosowo-trailowego na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.02.2020 r. gm. Biała Podlaska,
Nieznana osoba podająca się za przedstawiciela firmy z siedzibą w Siedlcach doprowadziła mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia przy transakcji kupna-sprzedaży kostki brukowej, gdzie sprzedający nie wywiązał się z umowy i nie dostarczył kupującemu towaru, nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

22.11.2021r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznana osoba na portalu społecznościowym poprzez konwersację pisemną w komunikatorze internetowym doprowadziła mieszkańca Janowa Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oferując do sprzedaży między innymi drewniany krzyż, zegarek oraz zabytkowe monety. Po uzyskaniu wpłaty w całości za zamówiony towar na rachunek bankowy, sprzedająca nie wysłała nabywcy przedmiotów transakcji i zerwała wszelki kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.11.2021r. gm. Zalesie  
Nieznany sprawca posługując się danymi pokrzywdzonego bez jego woli zawarł umowę o kartę kredytową powodując zadłużenie na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.11.2021r. ZABŁOCIE, 
Funkcjonariusze ustalili, że 33-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował samochodem osobowym marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama