Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje o zmianie organizacji ruchu przy cmentarzach  w okresie od 29 października do 3 listopada.

W tych dniach w okolicy cmentarza parafialnego celu zapewnienia płynności ruchu na ulicach: Janowskiej, Nowej Jana Pawła II  zostaną ustawione znaki „B-36″ (zakaz zatrzymywania się). Wjazd i wyjazd na teren parkingu odbywać się będzie jak dotychczas od strony ul. Janowskiej oraz od ul. Nowej.

W okolicy cmentarza komunalnego wzdłuż ulicy Cmentarnej oraz na łączniku do parkingu przy cmentarzu, również zostanie ograniczone zatrzymywanie i parkowanie pojazdów – zostaną ustawione znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się).

 Zmiany będą także dotyczyły kursowania autobusów komunikacji miejskiej. Wszystkie autobusy będą wjeżdżać od strony ul. Ekologicznej (drogi do składowiska odpadów) i zatrzymywać się przed wjazdem na parking przed cmentarzem.

Straż Miejska w tym czasie będzie pracować w zwiększonej obsadzie. Patrole mają zwracać przede wszystkim uwagę na drożność, oraz handel w rejonie cmentarzy.

 

Źródło: UM w Białej Podlaskiej 
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama