Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Zabezpieczyli podróbki na targowisku miejskim

Odzież oraz perfumy z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek ujawnili i zabezpieczyli bialscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego. „Podróbki” oferowane były do sprzedaży na terenie targowiska miejskiego. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby w wieku 22-45 lat. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W minioną sobotę bialscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego delegatura w Białej Podlaskiej dokonali przeszukania na terenie targowiska miejskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że wprowadzane są tam do obrotu przedmioty z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

Podczas przeszukania stoiska funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 140 sztuk odzieży w tym t-shirtów i bluz oraz 30 sztuk perfum opatrzonych zastrzeżonymi znakami towarowymi. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby w wieku 22-45 lat obsługujące stoisko. Cała trójka usłyszała już zarzuty.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z Ustawą – prawo własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama