Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Warsztaty performance z Łukaszem Głowackim – Park Sztuki 2021 (film)

Trwa do godziny 17:00 dziś, 4 września, spotkanie z Łukaszem Głowackim, artystą, nauczycielem, wykładowcą szkoły artystycznej w Nałęczowie. Tym samy, Galeria Podlaska i Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej rozpoczynają cykl wydarzeń związanych z Parkiem Sztuki. W sali BCK przy ul. Warszawskiej z Głowackim spotkała się młodzież liceum im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. W naszym live rozmowa z Renatą Sobczak, kierownikiem Galerii Podlaskiej o dzisiejszym spotkaniu i kolejnych wydarzeniach w ramach Parku Sztuki.

Park Sztuki w Białej Podlaskiej to imprezy plenerowe promujące działania artystyczne zorganizowane w formule konkursu. Tegoroczna 12.edycja wydarzenia odbędzie się 10-12 września w Parku Radziwiłłowskim. Park Sztuki jako projekt podejmujący szerokie zagadnienia kulturalne, społeczne oraz edukacyjne otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura-Interwencje 2021”. Został również objęty Honorowym Patronatem prezydenta miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka.

Park Sztuki 2021 (zaproszenie) <<==>> LINK

Łukasz Głowacki. Warsztaty dla młodzieży. Rozpoczyna się tym samy Wielkie Artystyczne Wydarzenie w Białej Podlaskiej. Park Sztuki. Fragment spotkania live na profilu Radio Biper Facebook. Rozmowa z Renatą Sobczak, kierownik Galerii Podlaskiej. <<==>> LINK
https://fb.watch/7OYqhFP2Ta/

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama