Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Policjanci przekazali nakrętki na rzecz niespełna 3-letniej Zosi

Na początku lipca bieżącego roku przed budynkiem bialskiej komendy stanęło niebieskie serce, do którego zarówno policjanci jak też mieszkańcy miasta wrzucali plastikowe nakrętki. Wczoraj korki, które bardzo szybko „zapełniły” serce zostały przekazane rodzicom małej Zosi. Pomogą w zakupie dla niej sprzętu niezbędnego w rehabilitacji.

Na początku lipca bieżącego roku przed budynkiem bialskiej komendy stanęło niebieskie serce przeznaczone na plastikowe nakrętki. Było to możliwe dzięki przychylności i wsparciu finansowemu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka oraz jednej z bialskich firm. W działania zainicjowane przez Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciecha Czaplę oraz księdza kapelana Marcina Gościka aktywnie włączyli się policjanci i pracownicy bialskiej komendy.

Serce jako symbol otwartości na bezinteresowną pomoc innym zachęcało nie tylko do proekologicznej postawy, ale przede wszystkim do wspomagania potrzebujących. Ułatwiło też ono policjantom oraz mieszkańcom miasta zbiórkę nakrętek na rzecz chorej na SMA małej bialczanki.

Wczoraj, zebrane nakrętki zostały przekazane rodzicom niespełna 3-letniej Zosi. Dzięki otrzymanym w ten sposób środkom finansowym rodzice dziewczynki będą mogli wspomóc rehabilitację i leczenie córeczki.

Oczywiście mundurowi nie poprzestaną na jednej akcji i w dalszym ciągu kontynuować będą swoje działania, sukcesywnie zbierając i przekazując potrzebującym zebrane nakrętki. Zachęcamy mieszkańców do włączenia się w nasze działania. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Liczymy na WAS!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama