Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Piknik z Klimatem (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 3 września 2021
, godz. 09:00
Piknik z Klimatem w Międzyrzecu Podlaskim! Wydarzenie związane z Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich. Już 3 września do godz. 9:00 rano do późnych godzin wieczornych z finałem w postaci koncertu zespołu Merfolk! Zapraszamy na Międzyrzeckie Jeziorka. Zapraszają organizatorzy na czele z burmistrzem Międzyrzeca Podlaskiego - Zbigniewem Kotem.

program:
– 9.00 – 13.00
na terenie międzyrzeckich jeziorek będą trwały turnieje i konkurencje sportowe, wędkarskie, warsztaty ekologiczne oraz zajęcia z bezpiecznego zachowania się nad wodą.
Pojawią się także dmuchańce oraz atrakcje przygotowane przez Centrum Edukacji i Języków Obcych – @Eduland.

– 17.00 -19.00
przy stoiskach spisu powszechnego będą dyżurowali rachmistrzowie. Kto jeszcze się nie spisał, będzie miał okazję nadrobić zaległości. Wystarczy mieć przy sobie swój i swoich współmieszkańców PESEL.
– 18.00
zapraszamy na blok koncertowy.
Na początek wystąpią soliści i zespół muzyczny z Centrum Praktyk Artystycznych Art Ovo.
– 19.00
rozpocznie się koncert Colombo. To pseudonim artystyczny Krzysztofa Dadeja, który muzyką zajmuje się od wielu lat. Od kilku natomiast tworzy autorskie teksty i muzykę. Jego utwory to romantyczne ballady, jak i te odwołujące się do uczuć patriotycznych.
– 20.00
zagra zespół Queen Band. To grupa muzyków zafascynowanych twórczością legendarnego zespołu QUEEN. Podczas swych koncertów muzycy prezentują największe hity brytyjskiej supergrupy. Uznanie z jednej strony fanów zespołu QUEEN, jak i samego Zespołu (Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej Briana Maya) zaowocowały szeregiem koncertów w Polsce i za granicą.
– 21.30
pokaz laserowy.
– 22.00
koncert zespołu Merkfolk. Zespół na co dzień grający folkmetal – zaprezentuje się w delikatnej odsłonie. Na pewno usłyszymy kawałki z najnowszej akustycznej płyty „Echo”, która inspirowana jest naturą, powrotem do korzeni i wierzeniami ludowymi. Zespół ma na swoim koncie trzy płyty długogrające.

materiał: Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim
tekst i grafika: Marta Muszyńska inspektor ds. promocji i komunikacji społecznej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama