Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ruszaj na szlaki rowerowe BLGD i wygraj atrakcyjne nagrody! (film)

Wakacje zbliżają się do końca. Zdecydowanie poprawiła się pogoda. Ponownie zawitało na Południowe Podlasie słońce a w raz z nim ciepłe, spokojne dni. Rowerowa przygoda uderza do głów coraz większej liczbie mieszkańców regionu. To bardzo dobrze! Rower to zdrowie, relaks, ekonomia podróżowania a jak do tego dodamy jeszcze możliwość odwiedzenia atrakcyjnych miejsc - nie raz będzie to możliwość odkrycia czegoś, czego się jeszcze nie widziało albo gdzie się jeszcze nie było - a do tego dorzucimy jeszcze atrakcyjne nagrody - to w sumie czego chcieć więcej? Zapraszamy do wspólnej zabawy! Szczegóły już dziś!

 

 

Strona Internetowa Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania! <<==>> http://blgd.eu/

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
partnerzy: Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania / Tygodnik Podlasianin
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

5 odpowiedzi

  1. Problem szlaków rowerowych jest taki, że nie są zaznaczone na mapach. Nikt nie wie skąd się zaczynają, dokąd prowadzą i którędy. Czy jest gdzieś dostępna mapa Szlaki rowerowe Południowego Podlasia?

    1. Problem nie w mapach czy oznaczeniach. Problem w ludziach. Stajemy się wygodni żeby nie powiedzieć leniwi a jeszcze dosadniej żeby nie powiedzieć – ułomni. Śmieszne jest to, że Czytelnik poświęcił czas aby napisać „komentarz” ale nie poświęcił tego czasu aby zadać pytanie (wpisać – napisać) dla Wujka Google. „Szlaki Rowerowe Południowego Podlasia – mapa, grafika” – wszystko jest Szanowny Panie. Oczywiście dziś jeszcze „wlepię” linki te które wskazuje samo Google aby „ułatwić”. Choć już od początku jest link do stron BLGD na których też „Szlaki Rowerowe Południowego Podlasia” – mapa tych szlaków jest jak wół.

  2. Sam pomysł oznakowań świetny. Prosty i skuteczny. Doceniam włożoną pracę. Ludzie, z którymi rozmawiałem nie mają pojęcia jak ze znaków korzystać. Mapa papierowa plus informacja naprawdę są potrzebne. Internet to na rowerze za mało. Ludzie, których spotykam na rowerach najczęściej korzystają z map papierowych. Jadąc w Polskę zawsze mam ze sobą porządne mapy papierowe. Czasami bawią mnie młodzi zagubieni pośród lasu, którzy uwierzyli w internet, a nie mają zasięgu lub rozładował im się telefon. Pozdrawiam.

  3. Strona wspomniana w materiale video nie działa od wielu miesięcy. Szkoda, bo zawierała mapę online w wysokiej rozdzielczości. Pisałem już to w komenatrzu na Facebook – podejrzewam, że również od wielu miesięcy nikt nie robił „inspekcji” znaków – a tych sporo ubyło. A bez znaków system po prostu nie będzie działał tak jak powinien.

    Czy ktoś z BLGD obecnie opiekuje się tym projektem „w terenie”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama