Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Oszustwa internetowe i kradzież w restauracji

Biała Podlaska: Oszustwo internetowe. Hulajnoga jako nagroda. Po wylosowaniu należy opłacić kilka złotych. Po zalogowaniu się z konta zniknęło 200 zł. Poszkodowany mieszkaniec miasta. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe. Oszukany mieszkaniec gminy Piszczac podczas transakcji sprzedaży odżywki białkowej. // Biała Podlaska: Sprawca wszedł do szatni jednej z restauracji. Skradł pieniądze na szkodę pracownicy lokalu.

02.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że na stronie internetowej wystawił w konkursie hulajnogę elektryczną, za którą po jej wylosowaniu należało uiścić kwotę 8,7 PLN. Wymienionemu po wylosowaniu hulajnogi, na ekranie jego telefonu, ukazała się informacja, że aby otrzymać wygrany przedmiot należy w ciągu 2 minut, przy pomocy karty bankowej, przelać pieniądze. W efekcie z konta pokrzywdzonego pobrane zostały pieniądze w kwocie ponad 200 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem wprowadzając go w błąd, co do zamiaru wywiązania się z transakcji sprzedaży odżywki białkowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w jednej z restauracji, wykorzystując nieobecność personelu wszedł do niezabezpieczonej szatni i z wnętrza pozostawionej bez nadzoru torebki skradł pieniądze na szkodę pracownicy lokalu. Miejsce objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama