Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Groził swoim znajomym pozbawieniem życia

Bialski sąd zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy wobec 33-letniego mężczyzny, który podejrzany jest o groźby z użyciem noża wobec dwóch swoich znajomych. Do zdarzeń doszło w lipcu-sierpniu bieżącego roku na terenie gminy Zalesie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło pod koniec lipca bieżącego roku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna groził swojemu 34-letniemu znajomemu nożem. Powodem jego zachowania miał być fakt, że pokrzywdzony nie zgodził się by dokonać razem z 33-latkiem kradzieży sklepowej. Wówczas zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Na początku sierpnia doszło do kolejnego zdarzenia. Również w tym wypadku 33-latek groził pozbawieniem życia, przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Pokrzywdzony, którym okazał się 39-latek z tej samej gminy nie potrafił podać powodu zachowania agresora. Sprawą zajęli się funkcjonariusze terespolskiego komisariatu. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Jest on znany terespolskim funkcjonariuszom. W ostatnim okresie usłyszał również zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W piątek bialski sąd zastosował wobec 33-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama