Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Próba wyłudzenia 60.000 zł metodą „na wnuczka”

Biała Podlaska: Zniszczenie elewacji ściany domu i pozostałych z wykończenia płytek. // Terespol: Mieszkaniec gminy Terespol oszukany podczas zakupu poprzez internet owiewki do skutera. // Biała Podlaska: Próba oszustwa "na wnuczka". Sprawca podawał się za "bratanka" i oczekiwał przekazania 60 tys zł.. Zdecydowana reakcja członka rodziny uniemożliwiła oszustowi realizację celu. // Międzyrzec Podlaski: 47 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru zatrzymany na ulicy Tuliłowskiej.

11.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji ściany domu oraz zniszczenia płytek pozostałych z wykończenia, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.06.2021 r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkańca gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, przysyłając niezgodną z zamówieniem owiewkę do skutera. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić mieszkankę miasta do niekorzystnego rozporządzania mieniem w kwocie 60.000 zł w ten sposób, że w rozmowie telefonicznej podając się za bratanka, wprowadził ją w błąd co do własnej tożsamości i zażądał zgromadzenia i przekazania w jeszcze nieustalonym terminie wspomnianej sumy pieniędzy, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zdecydowaną reakcję przybyłego na miejsce członka rodziny. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Tuliłowska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki Longjia 47-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski/KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama