Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zalesie: Festyn rodzinny (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu zaprosili na "Festyn Rodzinny" z okazji rozpoczęcia wakacji, który odbył się 27 czerwca w parku przy GOK. W programie znalazła się moc atrakcji dla dużych i małych. Park był pełny roześmianych dzieci i zadowolonych rodziców. Było co robić i z czego korzystać.

Najbardziej oblegane były oczywiście dmuchańce. Ale w programie znalazła się też zabawa z animatorami, mini festiwal kolorów, kino letnie pod chmurką oraz poczęstunek. Strażacy z jednostki w Zalesiu wystawili cały swój sprzęt aby przybliżyć dzieciom aspekty swojej pracy. Było i na poważnie i na wesoło. Pozdrawiamy wszystkich tych którzy wylądowali na desce ortopedycznej-ratowniczej, którzy zostali tak dobrze zabezpieczeni, że nie mieli szans aby nie trafić następnie pod strugi wody z sikawek 😀 😀 🙂

Niebawem nasz film reportaż z wydarzenia a w nim rozmowa z Jolantą Chaciewicz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu, Tomaszem Szewczykiem zastępcą wójta Gminy Zalesie i prezes jednostki OSP Zalesie Magdaleną Pacyna.

materiał: Radio Biper Zalesie
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Zobacz galerię zdjęć:
Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama