Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ortel Książęcy: Pożegnanie klasy ósmej (film)

25 czerwca 2021r. mury Szkoły Podstawowej im. W. Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim opuścili uczniowie klas ósmych. W uroczystości udział wzięli tegoroczni absolwenci, uczniowie klas siódmych, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice.

 

W części oficjalnej uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom oraz złożyli uroczyste ślubowanie.

Przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali nauczycielom i Dyrekcji za trud włożony w nauczanie i wychowanie ich dzieci oraz złożyli kwiaty na ręce Pani Dyrektor Emilii Kisielewskiej i wychowawczyni klas IV-VIII – Agnieszki Szepeluk.

W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor wręczyła świadectwa i dyplomy wszystkim absolwentom, nagrody książkowe wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne zasłużonym rodzicom. Troje uczniów- absolwentów otrzymało statuetki „sowy”- nagrody Dyrektora Szkoły za wzorowe wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły.
Po części oficjalnej uczniowie klas ósmych słowami piosenek pożegnali swoich nauczycieli oraz kolegów i koleżanki z młodszych klas. Absolwenci dziękowali nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz opiekę i wychowanie. W pożegnanie włączyli się także młodsi koledzy i koleżanki z klasy siódmej, którzy wraz z najserdeczniejszymi życzeniami wręczyli im skromne upominki.

Uroczystość zakończyła się prezentacją filmu z czasów szkolnych, wykonanego przez absolwentów klasy ósmej pod kierunkiem Pani Katarzyny Kędziory.  Nie zabrakło wzruszeń, wspomnień i ciepłych słów….

materiał: Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim
tekst i zdjęcia: Agnieszka Szepeluk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama