Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Cicibór Mały: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (galeria)

Kolejne popołudnie z kulturą. Wydarzenie w ramach imprezy organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Mowa o cyklu kulturalnym skierowany do mieszkańców gminy Biała Podlaska pod nazwą "Popołudnie z Kulturą". Organizowane wydarzenia - właśnie prezentujemy relację z trzeciego - podsumowują projekt związany z funduszami z Unii Europejskiej a skierowanymi w na modernizację, remonty, wyposażenie, przebudowę i dostosowanie - różne zakresy prac - ośmiu świetlic na terenie Gminy Biała Podlaska.

W Ciciborze Małym świetlicę powitano koncertem zespołu Sitniczanie. O gościnę zadbała sołtys Agnieszka Kraśniewska i panie z Koła Gospodyń Wiejski w Krzymowskich. Obecna była radna Rady Gminy Biała Podlaska Renata Rudawska oraz Agnieszka Borodijuk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej wraz z instruktorkami. Gminna kultura zaproponowała integrację na świeżym powietrzu w tym wspólnie zatańczoną zumbę.

W naszym filmie, który powstaje a będzie relacją ze wszystkich zaplanowanych spotkań w ramach Popołudnia z kulturą rozmowa z Konradem Gąsiorowskim z Urzędu Gminy Biała Podlaska, odpowiedzialnym za pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i podsumowującym projekt modernizacji świetlic na terenie gminy, projekt wart około jednego miliona złotych. Oprócz modernizacji świetlic, dzięki projektowi, stowarzyszenia będące partnerami wydarzeń związanych z Popołudniem z kulturą a mającymi na celu uroczyste zakończenie prac i oddanie świetlic w użytkowanie lokalnych społeczności, stowarzyszenia partnerzy, otrzymają dwa rzutniki i urządzenie do produkcji popcornu.

Najbliższe spotkanie w ramach “Popołudnia z Kulturą” czeka nas 24 czerwca w Sycynie. Na kolejne zapraszamy do świetlic wiejskich o godzinie 18:00:
(25 czerwca) Grabanów, (30 czerwca) Cełujki.

“Popołudnie z Kulturą” tym razem w świetlicy w Ciciborze Małym zapis live na profilu Facebook Radio Biper
https://www.facebook.com/radiobiper/posts/1991448167684970

Relacja z Krzymowskich: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (galeria) <<==>>LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama