Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Szczepimy się!

Miasto Biała Podlaska, wspólnie z przychodnią lekarską dr. Janusza Trzosa, współorganizatorem samorządowego punku szczepień w Bialskim Centrum Kultury daje nowy impuls akcji "Szczepimy się!". Prezydent Miasta, Urząd Miasta, Bialskie Centrum Kultury apeluje wraz z Miejską Biblioteką Publiczną o szczepienie się, to jedyny obecnie środek, potwierdzony przez naukowców i lekarzy który przerywa łańcuch epidemiczny i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. "Łączy nas odpowiedzialność za zdrowie." - pisze w specjalnym poście prezydent Białej Podlaskiej.

Jak dobrze poczuć znów normalność. Jak dobrze, że uczniowie wrócili do szkół, że znów chodzimy do kina, że spotykamy się, by obejrzeć mecz i pogadać czy potańczyć.” – pisze prezydent Michał Litwiniuk.

Chcemy normalnie wyjść na spacer, pojechać na wycieczkę, spotykać się z rodzinami.
Ponad rok życia w reżimie obostrzeń pokazał, jak cenne są zdrowie i bezpieczeństwo. Po miesiącach, w których wielu z nas miało być może poczucie niemocy, wreszcie możemy mieć znów wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Szczepmy się.

Dlaczego warto?
„Szczepienia przerywają łańcuch epidemiczny i są jedyną obecnie, potwierdzaną przez naukowców i lekarzy, metodą obrony przed koronawirusem. Razem z przedstawicielami różnych środowisk zachęcamy, by się szczepić” – pisze Litwiniuk

Szczepimy się. Miasto Biała Podlaska. Film na profilu Facebook.
https://fb.watch/6gChAd_zvo/

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Urzędu Miasta Biała Podlaska / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama