Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Słoneczny piknik w bialskim Caritas (galeria)

15 czerwca przed siedzibą bialskiej Caritas przy ul. Warszawskiej odbył się piknik integracyjny zorganizowany przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy oraz ich opiekunów. Wśród zaproszonych gości obecny był prezydent miasta Michał Litwiniuk, który przygotował dla uczestników muzyczną niespodziankę. 

Każdy piknik, aby był udany potrzebuje atrakcji, oprawy muzycznej i oczywiście pysznej strawy. Nie inaczej było na imprezie Caritas. Zabawy integracyjne, grill ze smakołykami, muzyka w tle i kocyki na trawie. Jeśli do tego dodamy piękną słoneczną pogodę, wyśmienita zabawa gwarantowana.

– Na co dzień na warsztatach, dzięki pięknemu zaangażowaniu zespołu Caritas, który jako miasto wspieramy, zarówno przekazując środki finansowe, jak i we wszelkich podejmowanych przez nich działaniach, podopieczni zdobywają nowe umiejętności i razem pokonują swoje ograniczenia. To niezwykła praca. Takie spotkania uświadamiają nam, jak wiele dobrego dla drugiego człowieka niesie otwartość i życzliwość – podkreśla prezydent miasta Michał Litwiniuk.

Źródło / zdjęcia: Prezydent Miasta Michał Litwiniuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama