Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: 50 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru

Dubów: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu kontenera. // Koroszczyn: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu klucza udarowego. // Biała Podlaska: 50 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru zatrzymany na ulicy Stacyjnej.

06.05.2021r. DUBÓW,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Łomazy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru sprzedaży kontenera, w ten sposób, że po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z pokrzywdzonym oraz nie dostarczył mu zakupionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

15.06.2021r. KOROSZCZYN,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego sprzedał klucz udarowy, za który otrzymał zapłatę a następnie nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy.

15.06.2021 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Stacyjna
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 50-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem m-ki Tao-Tao, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,68 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama