Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Najlepsze produkcje na CDA, które musisz zobaczyć

Nie wszyscy decydują się na wykupienie subskrypcji na wiodących portalach streamingowych. Netflix, HBO GO, Prime Video czy nawet Player nie jest dla nich. Dobrą alternatywą okazuje się wtedy CDA, gdzie znajduje się naprawdę sporo produkcji, których nie ma nigdzie indziej w Internecie. CDA Premium jest stosunkowo tanią propozycją na naszym rodzimym rynku. Wybraliśmy pięć najlepszych produkcji prosto z CDA, które zdecydowanie powinniście zobaczyć. Sprawdźcie, co znalazło się w naszym subiektywnym rankingu.

Tully 

Charlize Theron w niesamowitej roli o życiu matki, które wcale nie jest najprostsze… Marlo robi wszystko, aby być jak najlepszą matką. Właśnie na świecie powitała swoje trzecie dziecko. Znowu zaczynają się nocne pobudki, a niedospanie staje się codziennością. Marlo całkowicie utraciła siebie w tym całym matkowaniu. Pewnego dnia w drzwiach jej domu zjawia się tajemnicza kobieta – niania Tully, którą zatrudnił majętny brat Marlo. Piękna opiekunka, którą cechują oryginalne metody działania, szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo staje przed bardzo ciężkim zadaniem – odnaleźć w sobie to, co utraciła, a co prezentuje ich nowa niania. Słodko-gorzki film o macierzyństwie, który polecamy szczególnie młodym mamom. 

Atlas chmur

Film, który możecie obejrzeć tylko na CDA. Produkcja rozgrywa się w kilku różnych epokach. Możemy śledzić tutaj różne postaci i ich losy, których działania mają daleko idący wpływ na to, co dzieje się w teraźniejszości. Każdy z aktorów wciela się w naprawdę niesamowite role, ciężko jest rozpoznać ich na pierwszy rzut oka. Wspaniały popis aktorstwa w wykonaniu m.in. Toma Hanksa, Halle Berry czy Hugh Granta. 

Miasto Boga 

Niezwykły film, który oparty został na prawdziwych wydarzeniach. Wszystko dzieje się na przedmieściach Rio de Janeiro. Wszystko opowiadane jest z perspektywy Busca-Pe, małego chłopca, który widzi, co się wokół niego dzieje. Postanawia pokazać świat poprzez sztukę – fotografię. Drugi z chłopców z kolei dołącza do gangu, wybierając przemoc. Widzimy naprawdę dojmujące obrazy – handel narkotykami, rabunki, zabójstwa, przestępstwa i prostytucję. Produkcja pokazuje uniwersalne prawdy, które sprawdzają się często w każdym miejscu. 

Gość 

Film opowiada nam historię Davida, który jest niemalże idealnym człowiekiem. Przystojny, uczynny i wydaje się, że naprawdę bardzo empatyczny. Pewnego dnia pojawia się przed drzwiami jednej z amerykańskich rodzin. Chce im przekazać, że ich syn nie żyje. Przedstawia się jako jego przyjaciel z armii, więc szybko zaskarbia sobie sympatię jego rodziny, którzy pozwalają mu u siebie mieszkać i zaczynają traktować jak członka rodziny. Wkrótce w mieście dochodzi do tajemniczych zniknięć. Nagle okazuje się, że David zupełnie nie jest tym, za kogo się podawał… 

Romans na dwie noce 

Film przedstawia nam historię dwójki ludzi. Megan jest już rok po porzuceniu studiów. Nie do końca wie, co ma zrobić ze swoim życiem. Ciągle szuka. Postanawia, że umówi się z Alecem – chłopakiem, którego poznała przez Internet. Spędzają razem upojną noc, która ma być pierwszą i ostatnią. Niespodziewanie śnieżyca zmusza ich do tego, żeby spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Jak się w tym odnajdą? 

 

opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama